.

.

Libbey 8-оз Класичен Чад Карпи Пиење Очила (6)

Libbey 8-оз Класичен Чад Карпи Пиење Очила (6)

DEN 476.64
Износ

Вклучува (6) 8-унца пушеле карпи очила.Безвременски дизајн, дизајн на чисти линии, и исполнет боја се комбинираат за класичен, траен изгледа дека ќе ги импресионира вашите гости.Исконски облик е бестселер за повеќе од 50 години, ветувајќи дека ќе остане во стил за многу повеќе и да им даде на вашиот стакло колекција елегантен, економски надградба.Направени олово-слободни.Безбедно спакувани во превозот кутија; секогаш да се мијат пред употреба, како наредби исполнети со Libbey се испраќаат директно од производителот склад.Издржливи и машина за миење садови безбедно за брз, лесен расчистување; да помогне да се зачува вашите производи, ве молиме обратете се до Libbey веб-сајт за грижа и ракување инструкции.Секоја чаша се става на дното со исконски Libbey лого!.Libbey 8-оз Класичен Чад Карпи Очила.

R

Им се допаѓа и на купувачите