.

.

Гаража-Pro Возачот и Совозачот Страна Огледало Стакло Сет од 2 Компатибилен со 2005-2019 Nissan Граница, 2005-2012 Pathfinder & 2005-2015 Xterra w/Поддршка Плоча

Гаража-Pro Возачот и Совозачот Страна Огледало Стакло Сет од 2 Компатибилен со 2005-2019 Nissan Граница, 2005-2012

DEN 1084.32
Износ

Гаража-Pro Резервни Замена Огледало Стакло Компатибилен со 2005-2019 Nissan Граница, 2005-2012 Pathfinder Патникот страна - Конвексни.Локација : за Возачот и Совозачот Страна.Осветленост Дел Броеви : 96365 EA00 A, 96366 EA00 A.Висок квалитет, Директно Одговара OE Замена Огледало Стакло со СЛОБОДНИ 1-година НЕОГРАНИЧЕН километражата гаранција за покривање на Гаража-Pro предмети.Изработени од високо квалитетни materials Easy да се инсталира; ја заменува старата или оштетени part This е OE замена item Garage-Pro е најмногу прифатлива бренд за вашиот стар, ислужени, или оштетени фабрика дел!Овој врвен квалитет замена дел е направен за да им даде на вашиот автомобил, камион, и ЏИП дека оригиналните фабрички изглед и перформанси.Достапни за различни апликации, нашата Гаража-Pro дел сигурно ќе се вклопат право на вашето возило.Доаѓа со 1-година неограничен километражата гаранција!Некој едноставно не може да успее со користење Гаража-Pro!Гаража-Pro дефинитивно ќе се занесе вас, како и вашиот возило, почнувајќи со вашата прва купување!Компатибилна со следниве возила : Позиција : Лево и Right Nissan.

R

Им се допаѓа и на купувачите