.

.

Ѕидот Монтирани Бања Кабинет Ѕид со Огледало Вратата 23.6 инчен Дрвени Огледало Кабинет за Бања Кујна, Спална соба Лизгачки Кабинет Вратата Дизајн (Боја : Црна)

Ѕидот Монтирани Бања Кабинет Ѕид со Огледало Вратата 23.6 инчен Дрвени Огледало Кабинет за Бања Кујна, Спална

DEN 15594.24
Износ

● Материјал & Употреба : Цврсто дрво + 4 слоеви од водоотпорен боја.Притисни и повлечете лево и десно за да ја отворите Огледало Кабинет. ● Димензии : Дијаметар : 60cm/23.6 инчен, од Страна на ширина на огледало кабинет : 13cm/5.1 инч. ● Едноставни И Стилски : Едноставен fashion This огледало усвојува мода, дарежлив луксуз и складирање дизајн, со мазна огледало површината, јасно текстура и едноставен начин, што го прави вашиот дом пријатна и убава. ● Лесно Да се Инсталира : Двоен виси дупка дизајн е донесен, кој може да биде drilled и wall-монтирани (со инсталација на опрема). ● Исклучителен Дизајн : Бања Огледало кабинет е совршен за чување решение за домови.Тоа може да се состави на ѕид доаѓа простор за заштеда, обезбедува екстра складирање без полагање до вредни подот.

R

Им се допаѓа и на купувачите