.

.

Printmaking Алатка За Цртање/Бакар Машина

Printmaking Алатка За Цртање/Бакар Машина

DEN 550.80
Износ

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Висок јаглерод патарина челик.Удобно дрво се справи.Направен во САД.Се користи за напад остри редовно дефинирани линии.Користење на метал straight edge , може да се повлече алатка низ плоча постојано - длабоко во напад на плочата и сечење тоа да се големина од кршење тоа.Направени од високо јаглерод патарина челик.Вкупната должина 6.25".

R

Им се допаѓа и на купувачите