.

.

Милениум-Филтри MW-12-57-30K-10-pack 12-57-30K Наслов Пневматски Компримиран Воздух Филтер Елемент, Директна Осветленост, Бела (Пакување од 10)

Милениум-Филтри MW-12-57-30K-10-pack 12-57-30K Наслов Пневматски Компримиран Воздух Филтер Елемент, Директна

DEN 3095.52
Износ

Тип На Производ : Механички Компоненти.Пакет Димензии : 16.0" L X8.0" W X8.0" Х. Земја На Потекло : Сад.Пакет Тежина : 2.0 Lbs.Пакет од 10 елементи.Директни осветленост за Насловот 12-57-30 K.Еквивалентно на Balston 050-11-AAQ.ID : 0.5 x 2.25 Направени од borosilicate стакло microfibers со fluorocarbon смола врзивно средство.Отпорна на вода, јаглеводород и синтетички масла.

R

Им се допаѓа и на купувачите