.

.

Flyuzi AC СПД Пренапонска Заштита 2P 3P 4P 10〜20KA/20〜40KA /30KA〜60KA Куќа Молња Заштитник Ниско-Напонски Arrester Заштитен Уред (Боја : 2P, Големина : 10-20KA)

Flyuzi AC СПД Пренапонска Заштита 2P 3P 4P 10〜20KA/20〜40KA /30KA〜60KA Куќа Молња Заштитник Ниско-Напонски Arrester

DEN 1208.88
Износ

Заштита на Електрични : инсталација е едноставен и лесен за користење, што ефикасно ги штити електрични апарати.Школка е направен од PC пламен-retardant пластика; може да се користи со колото прекинувач на дистрибуција кутија.Громот Заштита Ефект : се Спречи опасноста од гром, заштита на безбедност, брз одговор, добро гром заштита ефект.Висок Квалитет на Материјалите : Користејќи високо квалитетни материјали, силни и издржливи, има долг животен век.Широко се Користи : Широко се користи во работилниците, отворено следење кутии, друштва, домаќинства, Тоа е погоден за нова енергија соларна енергија систем, и ги штити молња тековната поврзани со цевка, директни молња тековната или други моментален overvoltage.

R

Им се допаѓа и на купувачите