.

.

Црна Позадина Розова Лили Пилула Случај Торба со Патент Велкро Неделно Пилула Организатор Таблета Кутија, Торба Организаторот за Патување Бизнис-Хотел Семејство ?

Црна Позадина Розова Лили Пилула Случај Торба со Патент Велкро Неделно Пилула Организатор Таблета Кутија, Торба

DEN 359.76
Износ

[ ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ ] : Нашата лекови торба големина е : 4.6x3.14x1.88 инчен(11.7x8x4.8 cm).Таму е главната торба, пред џеб.Главната џеб содржи патент мрежа кеса и две мали џебови.Покрај тоа, постои отстранлив внатрешни пластична кутија која е лесно да се чисти, капакот е цврсто затворена и не ќе се отвори спонтано. [ КВАЛИТЕТ MATETRIAL ] : Пилула кутија, торба организатор е направен од Twill (100% полиестер влакна), целиот пакет за печатење.тоа е издржлив и водоотпорен.Користете здрав патент, кој е се одвива непречено,без заглавени и не-frustating. [ ЛЕСНО ДА се НОСАТ ] : патување таблета кутија, торба е мала, симпатична и компактен.Можете лесно може да се стави овој исклучителен медицина торба во вашата чанта, куфер или ранец.Тоа има за рака со лепенка на дното, која е многу погодна за виси на ранец рака да направи повеќе простор за вашиот ранец.Тоа е многу погоден за секојдневниот живот, патување, спортување, фитнес, кампување, семејство, хотел итн. [ МУЛТИ-ФУНКЦИЈА ] : мрежа главниот џеб со патент може да се одржи различни гранули медицина торби; пренослив внатрешни пластична кутија може да се сместат апчиња, витамини, риба масла и калциум таблети.Предниот џеб може да се сместат осигурување картички, копче или други мали предмети. [ ПЕРЕЊЕ СОВЕТИ ] : Пилулата Торба препорачува да се мијат со рака, висат сува во сенка, железо на ниска температура, не се измијат, не присилува се исуши (може да биде делумна истиснување).За Нас panksolu е посветена на обезбедување на вас со најдобар дизајн и производи.Енергична,шарени и светли дизајнот, идеи,додадете малку боја во вашиот живот со едноставни додатоци.Спецификации Пилула Случај Торба Големина : 4.6x3.14x1.88inch.(11.7 cm x 8см х 4.8 cm) Тежината на производот : 120g.Пакет се вклучени : 1 x Медицина Торба,1 x Пластични Случај.Таблета Кутија, Торба Организатор Материјал : Twill (100% Полиестер влакна).Нашата Услуга Нашата продавница е се фокусира на дизајн на производот и квалитет.Се разбира,клиентот шопинг искуство, кое е еднакво важно,Можеме да го прифатиме клиент дизајн,Ако имате било креативна идеја,ве молиме контактирајте со нас.Правна Напомена : Извештаи во врска со додатоци во исхраната не се проценети од страна на FDA и не е наменет да дијагностицира, третира, лечи или спречување на било која болест или здравствената состојба.

R

Им се допаѓа и на купувачите