.

.

Ibd Зграда Гел розова 14g # 604001

Ibd Зграда Гел розова 14g 604001

DEN 393.60
Износ

Добие сила на acrylics со јасен поглед на гелови.Градител Гел носи природно на нокти и е идеален за совет облоги и sculpting.Тие се мирис слободни, имаат постојан висок сјај сјај и се достапни во нежни, кул лек формула.Лек време : 3 минути.

R

Им се допаѓа и на купувачите