.

.

YXYX Sonic Риба Пронаоѓач Видео Риба Пронаоѓач 7 Инчен LCD Монитор Камера Полнење за Зимски Подводни за Бродови, Кајаци (Боја : FC201-DVR)

YXYX Sonic Риба Пронаоѓач Видео Риба Пронаоѓач 7 Инчен LCD Монитор Камера Полнење за Зимски Подводни за Бродови,

DEN 6548.40
Износ

★Со живописни скенирање sonar палета, можете лесно да се направи разлика риба и структура. ★LCD екран со течни кристали, може да обезбеди кристално јасни слики и одличен целна поделба. ★Здрав дизајн погоден за разни риболов средини. ★Погодни за мраз риболов, реката риболов, море риболов, брегот риболов, kayaking риболов, итн. ★Можете да не контактирате во било кое време ако наидат на проблеми во текот на процесот на купување, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро и да ги реши тоа за вас.Спецификација : 1) Дисплеј : 7 инчен LCD екран во боја,следи со сонцето-стакло за светла средина outside2) мониторинг aquaculture, подводно истражување, Океанот/Мраз/Езерото риболов, пливање/нуркање/нуркањето се сите достапни.3) 6 IR LED светла дизајн, обезбедувајќи поширок подводни визија range4) Видливи Агол : 160 degrees5) Кабел должина : 20 МИЛИОНИ,Ладно отпорни, водоотпорен и да се повлече-отпорни кабли 6) Моќност : 12 V литиум батерии.7) континуирано користење на времето на батеријата е до 8 часа.8) FC201-Р ТФ-картичка : Max поддршка 128 GB SD-картичката .(фабрички стандардни 16 GB ),9) Оперативна Температура : 14deg F да 122deg F(-10deg C да 50deg C)10) Мени :Португалија, Шпанија, француски, германски, англиски, корејски, Кинески, руски, холандски, Italian11) Упатство : англиски, германски, италијански, француски, руски, Spanish Package Содржина : 1* Случај И Monitor1* Камера И Cable1* Battery1* Charger1* Плови И Риба намамат (Подарок)1* Сонцето Visor1* Упатство.

R

Им се допаѓа и на купувачите