.

.

Педикир Нога Одмор, Педикир Нога Стојат Разумен Лесно Складирање Здрав Стабилен Професионален за Нокти Салон за Дома

Педикир Нога Одмор, Педикир Нога Стојат Разумен Лесно Складирање Здрав Стабилен Професионален за Нокти Салон

DEN 1278.96
Износ

Прилагодливи Дизајн : Прилагодлив домашен педикир footstool, ги задржи нозете и телото во удобна положба.Складирање кутија е вградена во дното на подложка за нозе за лесен пристап.Прекрасен Подарок : Педикир столица е многу погодна како подарок за себе или за вашите најблиски за време на празници, родендени, годишнини, итн., значајно и практични.Не се Лизга : Педикир педалата површината има не се лизга дизајн за да се зголеми нога удобност, спречува пропаѓање, и ќе не потресат за време на педикир.Фан и Magifier со Светлина : Педикир нога остатокот комплет вклучува тивок фан дека може да го забрза сушење на ноктите полирање, лупа со светлина, која може да обезбеди поголема видливост во слабо осветлување области.Виткање Дизајн : Професионални домашен педикир нога се залагаме за дами, педалот висина е околу 28cm, погодни за сите возрасти и телесни типови.Количка за да зачувате простор или носете го со вас.Функција : 1. Прилагодливи Дизајн : Прилагодлив домашен педикир footstool, ги задржи нозете и телото во удобна положба.Складирање кутија е вградена во дното на подложка за нозе за лесен пристап.2. Не се Лизга : Педикир педалата површината има не се лизга дизајн за да се зголеми нога удобност, спречува пропаѓање, и ќе не потресат за време на педикир.3. Фан и Magifier со Светлина : Педикир нога остатокот комплет вклучува тивок фан дека може да го забрза сушење на ноктите полирање, лупа со светлина, која може да обезбеди поголема видливост во слабо осветлување области.4. Виткање Дизајн : Професионални домашен педикир нога се залагаме за дами, педалот висина е околу 28cm, погодни за сите возрасти и телесни типови.Количка за да зачувате простор или носете го со вас.5. Прекрасен Подарок : Педикир столица е многу погодна како подарок за себе или за вашите најблиски за време на празници, родендени, годишнини, итн., значајно и практични.Како да го Користите : Батеријата Инструкции за Инсталација : 1. Место салонот стол на рамна површина со метални нозе свртени нагоре.2. Користете крст шрафцигер да unscrew на шрафовите на покрие во стрелките на часовникот насока.3. Слајд ногата додека не е целосно отворен.4. Отстранете го поклопецот на батеријата.5. Вметнете 4 АА суви батерии (не се вклучени) во одделот на батеријата.6. Вратете го капакот на батеријата.7. Одвртете ја завртката насока на стрелките на часовникот.Користете Чекори : 1. Отворете нозете на салонот&nb.

R

Им се допаѓа и на купувачите