.

.

5 Парчиња на Црвениот Бакар Навој Прачки, M10 Теренот, 80 Мм Долго, за traitement Механичка Опрема.

5 Парчиња на Црвениот Бакар Навој Прачки, M10 Теренот, 80 Мм Долго, за traitement Механичка Опрема.

DEN 762.96
Износ

Материјал : бакар навој род завртка.Карактеристики : Навој прачка, која може да се drilled, се сече, се загрева и се формирани.Се користи за : монтажа и затегнување, нарезници во јатчесто овошје или навој дупки.Широко се користи : сидро завртки, стеги, закачалки, U-завртки и повеќе.Прачки на различни должини може да се широко се користи во многу наврати.Се користи за собранието и за прицврстување, зезнав во лешник или навој дупка.Производ Description Specification : Име на Производ : Бакар Screw Thread : десен конец во Боја : purple Fully навој прачки се широко се користи во многу наврати.Се користи за собранието и за прицврстување, зезнав во лешник или навој дупка.Црвено бакар, силни анти- ' рѓа способност и долг животен век.функција : Обично се користи за сидро завртки, стеги, закачалки или U-завртки.Усвојување на цврсти и издржливи челик структура.Користете метални видов да се намали за да ги задоволат вашите потребите на проектот.

R

Им се допаѓа и на купувачите