.

.

NA 2-Ниво Возен Комунални Количка со Тркала, Метал Бар Услуга Автомобил со Вино Багажник, Lockable Тркала, Мулти-Функционални Складирање Решетката за Адвокатската Канце?

NA 2-Ниво Возен Комунални Количка со Тркала, Метал Бар Услуга Автомобил со Вино Багажник, Lockable Тркала,

DEN 1975.68
Износ

Направени од издржлив метал со анти- ' рѓа слој на површината и мазна површина.Складирање одбор е составен од средна густина fiberboard.На количката е опремен со вино багажник, кој може да се одржи на вино во шишиња и леќата шишиња.Виното шише може да се залепи за количка, и чување на решетката на врвот може да се користи како послужавник.Во исто време, постојат guardrails околу секоја складирање полица за да се спречи работите од паѓање кога количка се движи.Оваа шетач има прекрасен изглед и внимателен дизајн, и може да се користи во баровите, кујни, канцеларии и други прилики Со вино багажник, вино во шишиња и леќата шишиња може да се стави, и виното во шишиња, може да се залепи на автомобилот.Постојат guardrails околу секоја складирање полица за да се спречи предмети од паѓање кога количка се движи.Јадење автомобил е опремен со четири 360-степен универзална тркала и два врвот рачки за лесно движење.Две тркала може да се заклучи.

R

Им се допаѓа и на купувачите