.

.

Помине Уметност Екранот Организатор, 2 Парчиња Помине Уметност Совети Складирање Кутија Преносни Помине Совети Складирање Кутија за Накит Прстени Складирање Кути

Помине Уметност Екранот Организатор, 2 Парчиња Помине Уметност Совети Складирање Кутија Преносни Помине Совети

DEN 210.96
Износ

Широк спектар на употреба : складирање кутија со одлични антиоксидативни својства, идеален за заштита на прстени, обетки, белегзии, монети, поштенски марки.На заштитна кутија може да се чува во фиоки, шкафови и бироа, може да се користи како туристички накит складирање кутија за жени, како и накит кутија за мажи.Садовите за складирање Кутија Едноставна инсталација : преку јамка рамка, само притиснете и отворете го помине складирање кутија, место на објекти помеѓу јасно филмови, се прилагоди на позицијата, затворете ја кутијата и вратоврска во екранот стојат.Јасно Уметност Декорација Сад : со Користење на високо квалитетна ABS и хартија, тоа е лесен и издржливи.Ако некоја заштитна фолија е деформирано по употребата, што може да се restor од дува топол воздух со фен за коса.Помине Уметност Украси Кутија за Складирање : екранот кутија е идеален за организирање на вашиот омилен накит.Не се погодни само за жени и девојки, но исто така и за мажите накит кутија, погодно за чување и вршење на работи кога излегување или патување.Транспарентна на доградба на Акрилни Нокти Совети Празна Кутија за Складирање : Тока дизајн на рамка, само притиснете и отворете го помине складирање кутија, стави лажни ноктите помеѓу транспарентен филм, се прилагоди на позицијата и затворете го.Функција : 1. Едноставен за Инсталација : Преку тока рамка, само притиснете и отворен помине складирање кутија, стави објекти помеѓу транспарентен филмови, да го прилагодите позиција, во близина кутија и тока во екранот стојат. 2. Унисекс Дизајн : Не се погодни само за жени и девојки, но исто така и машки накит кутија, погодно за луѓето да ги чувате и да ги носат работите кога одат надвор или патување. 3. Широк Спектар На Употреба : Не само што може да се користи за чување на прстени, ѓердани, нараквици и други накит, но, исто така, може да биде наполнета со медали, монети, поштенски марки, медали, казино, покер чипови и други сувенири. 4. Заштита Предмети : Накит екранот организаторот може да биде добро организирана и се чуваат во фиока плакари и десктоп компјутерите за да се избегне конфузија, оксидација и нечистотија. 5. Издржлив Материјал : Користење на високо квалитетна ABS и хартија, тоа е светлина и издржливи, Ако некоја заштитна фолија е деформирано по употребата, што може да се restor од дува топол воздух со фен за коса.Спецификација : Предмет Тип : Ноктите Се Прикаже Организатор Надворешниот Прстен Големина : Прибл. 11.5 x 11.5 x 2.5 cm/x 4.5 4.5 х 1.0 во Складирање Кутија Големина : 11 x 11 x 2cm/4.3 x 4.3 x 0.8 во Боја : Боја на Ѓумбир Материјал : ABS+Хартија Пакет Листа : 1 x Помине Складирање Кутија 1 x Фиока Кутија Забелешка : ве Молиме овозможи грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

R

Им се допаѓа и на купувачите