.

.

ENVPRFR Замена на Батеријата Полнење за JBL Xtreme Водоотпорен Bluetooth Звучник со Алатки, Батерија Дел Не GSP0931134

ENVPRFR Замена на Батеријата Полнење за JBL Xtreme Водоотпорен Bluetooth Звучник со Алатки, Батерија Дел Не

DEN 804.00
Износ

Компатибилен со Xtreme (Не за Xtreme 2).Висок Капацитет за 5000 m Ah Батерија.Сите Производи се Сертифицирани со CE.Комплет Вклучува Батерија и Алатки. 30 Дена Гаранција за враќање на Парите и 12 Месеци Гаранција.Спецификации : Батерија Тип : Li-Полимер Volts : 7.4 V Капацитет : 5000m Ah / 37.0 Пот Состојба : 100% Сосема НОВ Компатибилен Дел Броеви : GSP0931134 Компатибилен модел БР. : Xtreme Претпазливи : ве Молам, убаво провери ја позицијата на "+, -" пред да се цел на оваа батерија.Ве молиме ум насока на ' + 'црвено и' - ' црна жица кога инсталирате на батеријата. 30 Дена Money Back, Еден Години Гаранција.

R

Им се допаѓа и на купувачите