.

.

prientomer Сестра Лицето Маска, со 2 Филтер за Возрасни|Тинејџери-Анти Прашина Устата Balaclava

prientomer Сестра Лицето Маска, со 2 Филтер за Возрасни|Тинејџери-Анти Прашина Устата Balaclava

DEN 256.56
Износ

Прилагодливи Еластична Уво Јамка затворање.Количина : 1 Парче 100% Полиестер Маска Со 2 Филтер.М-во Облик на Нос Клип : Соочуваат со Маски Можат да Се Филтрираат Според Сите Е Лице Тип,Така Што Лицето И Носот се Вклопуваат повнимателно.Прилагодливи Еластична Уво Циклуси Погодна За Возрасни,Мажи,Жени & Тинејџер.Здравствена Заштита : Идеален За Да Се Спречи Прашина,Смог,Индустриски Прашина,Од Втора Рака Чад,Декорација Мирис И Така Натаму.Повод : Кога Ќе Излегувам,Ќе Не Дишат Премногу Нечистотија Со Носење На Маски.Погоден За Велосипедизам,Кампување,Работи,Патувања,Качување И Секојдневна Употреба.Вашето Здравје Е Непроценлива, И Идеална За Градинарство,Патуваат,Трчање,Планинарење,Спортски И Така Натаму.Инструкции За Перење : Миење На Рацете Се Препорачува.Не Кајгана.Се Носат Оваа Мода Маска Која Печатени Сестра Да Го Прослават Фестивалот.Ова Платно Лицето Маска Е Удобно, Дури И Со Продолжен Носи.Тоа Е Мека,Дише,Вода-Отвратителен,Обновливи И Перат.Маски Можат Да Ја Штити Вашата Уста И Лицето Против Прашина,Ладно,Прав,Полен,Алергии,Магла,Магла, Издувните Гасови И Сл.Овие Се Предизвик Времиња За Сите,И Ние Се Надеваме Дека Оваа Маска Ви Дава Шанса Да Ги Поддржи Вашата Земја И Носат Ткаенина Маска Ќе Се Чувствуваат Удобно Во.

R

Им се допаѓа и на купувачите