.

.

Bestisun Отворени Врати Долг Ракав Туника Тренингот Блузи Јога Облека Долг Ракав Backless Фитнес, Јога Кошули за Жени

Bestisun Отворени Врати Долг Ракав Туника Тренингот Блузи Јога Облека Долг Ракав Backless Фитнес, Јога Кошули

DEN 575.52
Износ

95% Rayon, 5% Spandex.Се кандидира Мал : Овој долг ракав јога блузи работи litte мали.Ако сакате да се создаде релаксирана одговара како модел, ДО ГОЛЕМИНА е совршена за вас.Backeless Кошули Дизајн : отворени врати и малку лабава одговара создава стил се чувствуваат со повеќе ладење како вашиот кандидира загрева.Задниот дел е отворен така да може да покаже исклучите вашиот симпатична спортски градник.Thumbhole Кошули Дизајн : Може да се задржи на ракавите од менувањето или вее на ветрот, им помогне одржите вашиот ракавите во место и рацете топла, мека на допир, додека spandex ткаенина обезбедува екстра водат и совршена форма обнова за екстремни слобода на движење.Натпревар : Отворени врати кошули добро за носење со bralettes или спортски тип градници бидејќи тие се покаже во грбот.Долниот дел од телото се носат со висок појас leggings.Без оглед на тренингот или повремено, тоа е добар избор за вас.

R

Им се допаѓа и на купувачите