.

.

Vaxson 2-Pack Филм Заштитник, компатибилен со HP 14 Chromebook 14b-nb0000 14b-nb 14 Лаптоп Тастатура Заштитна Фолија [ Не Екран Заштитници ]

Vaxson 2-Pack Филм Заштитник, компатибилен со HP 14 Chromebook 14b-nb0000 14b-nb 14 Лаптоп Тастатура Заштитна

DEN 383.76
Износ

Ве молиме погледнете на насловот за компатибилни модели.Се обезбеди целосна заштита на вашата тастатура против прашина, течност истури, клучни се носат, contaminates и повеќе.Ултра тенок дизајн зголемува за да ја вратите оригиналната пишување искуство.Високо ниво на транспарентност задржува елеганцијата на вашиот лаптоп, и им овозможува на тастатурата светлото да блесне преку.Мие и лесно да се отстрани, лесен за чистење и дезинфекција.Детали за производот : 1. Направен од висок квалитет со силиконска материјал, мека и издржливи, здрави и безбедни за употреба. 2. Ултра тенка дебелина за да се намали пишување пречки, мазна и еластична силиконски материјал ви нуди удобно внесување искуство. 3.Водоотпорен, dustproof, заштитете го вашиот лаптоп од нота, прашина и други загадувачи.Перат и еднократно, може да се мијат во вода и се користи многу пати.

R

Им се допаѓа и на купувачите