.

.

500Pcs Бод Маркер Прстен Пребројување Сплит Прстен Пластични Поврзана Маркер за Капчиња Заклучување Шиење Додатоци

500Pcs Бод Маркер Прстен Пребројување Сплит Прстен Пластични Поврзана Маркер за Капчиња Заклучување Шиење Додатоци

DEN 285.36
Износ

【Лесен За Употреба 】Овие сплит прстени се користи главно за да се одбележи грешки кои треба да се отстранат, или да се пресмета бројот на бода.Се зацврсти вашата брзина со броење на редови. 【Одлична Бод Маркери За Crocheting】Користите заклучувањето прстен да им помогне да ги пратите и брои бода, која е многу погодна за плетење ентузијасти и почетници.Работа во голема мера со бод алатки, шиење, додатоци, ткаенина предиво, плетење loom, безбедност игли, игли, основните поими материјали, diy занает проект, итн. 【Состанок Производство Треба】комплет содржи 500 пребројување на прстени, кои можат да се сретнат голем број на шиење производство потреби.На светли бои се направи вашиот ракотворби повеќе интересно. 【Издржлив Материјал】Направени од високо-квалитетни пластични материјали, мал во големина, лесен во тежина, мека и отпорна на триење, безбедно да се користи и не е лесно да се скрши.Може да се користи за долго време.Лесно да се носат и продавница. 【Погодно Кука】Овие сплит циклуси имаат сјајна површина и може да се пренесе преку капчиња кука лесно без knotting, погодно кука во бод без лизгање надвор, која може да помогне да се постигне добро помошни ефект во процесот на плетење облека.Спецификација : Предмет Тип : Пластични Поврзана Маркер Спецификација : 1 пакет Материјал : Пластични Користи : апарати за Домаќинство, броење, итн.Применливи Сценарија : Повеќето сценарија Пакет Листата : 500 x Пластични Поврзана Маркер.

R

Им се допаѓа и на купувачите