.

.

WHATWEARS Бебе Пелена Caddy Организатор, Преносни Пелена Caddy Корпа за Бебе Момчиња и Девојки, Памук Јаже Пелена Кошница Организатор - Бебе Кошница со Прегради (Сив)

WHATWEARS Бебе Пелена Caddy Организатор, Преносни Пелена Caddy Корпа за Бебе Момчиња и Девојки, Памук Јаже

DEN 431.76
Износ

памук.Премиум Материјал-Овој пренослив пелена caddy се направени со висок квалитет памучни ткаени материјали кои совршено еко-пријателски и безбедно за вашето бебе, тоа не содржи штетни содржини за човечкото тело.Згора на тоа, ова бебе соба за складирање бин со одлична крои е издржлив и совршен за долгорочна употреба.Совршена Големина : 14.2" x 9.8" x 7.1"(36 см x 22 cm x 18 cm), пристоен големина.Голем простор има пелени и други 2 прегради се добри места за складирање на резервни облека, бебе шише и брише.Надвор џебови се совршен за мали книги, мали играчки, чешли и повеќе бебе essentials.Свитлива и Преносни - Ова памучни ткаени nappy организатор лесно може да се здипли надолу за да го донесе на патувања за автомобил и багаж, не заземаат повеќе простор.Тоа одамна, стилски рачка, лесно за родителите да ги носат како бебе кутија насекаде.Покрај тоа, неговата посебна конструкција обезбедува tote кошница остане во форма, без разлика дали тоа е празна или полна.Стилски Дизајн - премиум памучни ткаени материјали чува оваа nappy организатор секогаш во права форма.Совршен за Складирање caddy за бебе Производи - Нашето Бебе Пелена Caddy е разноврсна доволно за сите кои бебе работи : бебе играчки, пелени, бебе облека, бебе брише, bibs, onesies, бебе играчки, крпа пелени, менување на влошки, медицина, burp облека и други бебе essentials!Доволно голем за десетици пелени и повеќето брише точење.

R

Им се допаѓа и на купувачите