.

.

Maison d' Hermine Potiron Пакет Поставување Памук, Поставен на 3 Кујнски Крпи (20 Инчи од 27.5 Инчи) и Рерна Мит (7.5 Инчен од 13 Инчи)/Тенџере Носител (8 Инчи од 8 Инчи)

Maison d' Hermine Potiron Пакет Поставување Памук, Поставен на 3 Кујнски Крпи (20 Инчи од 27.5 Инчи) и

DEN 935.76
Износ

Изработени од 100% памук, секој производ во оваа колекција е само како елегантна и шармантна тоа може да биде и носи духот на топлата сезона во artsy начин.ЛЕСНО CARE & ОДРЖУВАЊЕ : Машина за миење топло со слични бои, не кајгана, собори сува ниска и топло со железо ако е потребно.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Поставување на 3 Кујнски Крпи, 1 quilted Рерна Мит & 1 quilted Тенџере држачот.Повеќе ко ordinated Кујна и Табела лен производи се достапни во оваа колекција.Направени во Индија.За Бренд : Maison d' Hermine е една дестинација за луѓе кои сакаат добро curated собирање на стара и софистицирани табела & кујна лен.Дизајниран за да додадете некоја автентична Европската допир да вашиот дом, секоја колекција е работа во уметноста со себе интригантна детали, уметнички модели, прекрасен текстури и богати бои.Од современи теми за да безвременски класици секој дизајн е прецизно страна се насликани во вода боја и потоа стручно направена, па до последниот детал на ткаенини со печати.Ние се гордееме на стилски и практични избори ние нудиме кои се посветени да ви донесе производи кои инјектираат боја и карактерот на вашиот дом.

R

Им се допаѓа и на купувачите