.

.

SUYESEN помине сет од не ' рѓосувачки челик во 19 1 [SUYESEN бренд за квалитет [погоден за професионален маникир] салон за убавина, лична нега, нога; рака, [мода багаж подарок к?

SUYESEN помине сет од не ' рѓосувачки челик во 19 1 [SUYESEN бренд за квалитет [погоден за професионален маникир]

DEN 327.84
Износ

Од суштинско значење нокти комплет : алатки на нокти комплет се направени од високо-крај не ' рѓосувачки челик.Ако правилно се одржува, тие може да се спречи рѓа и да останат остри за многу години.заслужуваат да го имаат.Преносни Големина : Нашите нокти clipper сет е дизајниран со преносни големина,лесен за носење,а вие може да се стави тоа во речиси сите чанти или рамо кеси лесно.Сите во сите,тоа е одлично за патување или семејство-користење.За здравје : најдобро е да ја користите вашата сопствена помине грижа комплет сам како посебна алатка за прстите на рацете и нозете да им помогнат да се избегне ширењето на габични инфекции.За здравјето на вас и вашето семејство, тоа е вреди да се има во собата, кој е сакан од страна на општата јавност.Содржина : Cuticle ножици, ноктите clippers, cuticle ножици, ноктите clippers, пинцети, нокти датотеки, ноктите clippers, пети ноктите clippers, итн. 19 парчиња вкупно.Голема како Подарок : На нокти комплет ќе направи идеална моментов (фестивал, годишнина, роденден, брак), за семејството и пријателите.ние веруваме дека тие ќе бидат среќни да имаат таков необичен подарок.SUYESEN помине сет од не ' рѓосувачки челик во 19 1 [SUYESEN бренд за квалитет [погоден за професионален маникир] салон за убавина, лична нега, нога; рака, [мода багаж подарок кутија] high-end горниот одделение.

R

Им се допаѓа и на купувачите