.

.

DYBANP Надворешноста Огледало Замена Стакло,Автомобил Лево Десно Крило од Врата на ретровизорот Загрева Стаклена Леќа,за Volvo S60 S80 V70 1998-2003

DYBANP Надворешноста Огледало Замена Стакло,Автомобил Лево Десно Крило од Врата на ретровизорот Загрева Стаклена

DEN 1245.60
Износ

★ Материјал : Користете топлина-отпорни стакло, огледало стакло изработени од АБС база и УВ слој, автомобилот rearview огледало стакло изработени на овој композитен материјал беше прецизност тестирани и има висока прецизност и набитост, Трајни, силна отпорност и стабилни перформанси. ★ Исклучителна површината дизајн : Нашиот автомобил rearview огледало замена стакло прифаќа одлични производна технологија, но, исто така, специјално дизајнирани за ретровизорите, мазната површина на леќата може да совршено се вклопуваат со контура на возилото, структурата е стабилна, а максималната Сила и издржливост. ★ Одлични перформанси : Нашата задни-view огледало стакло има мазна леќа површина, По инсталацијата, може да се направи задниот дел на возилото-видете јасно, отвори полето на визија, и може точно да се измери растојанието на други предмети за време на одржување на изборите, бидејќи тоа им помага да се прошири на возачот поле на визија. ★ Строги производство стандарди : дизајнирани според оригиналното возило податоци, строги фабрика за контрола на квалитетот, фабричките стандарди се направи инсталација или расклопување повеќе пригоден, може директно да го замени стариот стандарди или оштетени стандарди!. ★ Answer : ___________________________ Note : Како секоја земја има различни модели, модели кои ги нудиме се за повикување само, ве Молиме потврдете дали вашиот модел и производство година се во согласност со нашите опис.Применливи модели (референца) : За Volvo S60 S80 V70 1998-2003 Specification : Материјал : огледало стакло + ABSStatus : 100% сосема new OEM NO : 9203123 / 9203124 Item Тип : Огледало / Covers Product тежина : 0.5 kg On возило : лево/right Accessory тип : директни replacement Rearview огледало компонента тип : огледало glass Package се Вклучени : ☆ 1*лево rearview огледало, право rearview огледало (лево или десно, ќе биде предаден според опции кога ќе го поставите цел)Огледалото стакло на автомобилот rearview огледало има карактеристики на стабилна структура, издржливост и мала тежина.Уште поважно, тоа е едноставно и брзо да го инсталирате, која е многу погодна за вашиот автомобил, огледало стакло мазна површина обезбедува јасен поглед.што значи дека тој ќе има иста големина, форма и функција како вашата оригинална огледало!Напомена : ・Нашите производи се поделени во две опции, лево и десно, да бидат сигурни дека за да се споредат обликот и големината на rearview огледало пред ставање на ред за да се потврди дали тоа е погоден за вашиот автомобил!・Ве молиме проверете делови на сликата пред да ја купите, ве молиме да ги доставите /модел/година пред купување за да се обезбеди компатибилност на производот, ви благодариме!.

R

Им се допаѓа и на купувачите