.

.

qposdr Хартија Носителот и Додатоци Индустриски Цевка Тоалетна Хартија Носителот Тоалет Тркалаат Носителот Полица Ролки се Многу Погодни за Бања

qposdr Хартија Носителот и Додатоци Индустриски Цевка Тоалетна Хартија Носителот Тоалет Тркалаат Носителот

DEN 546.96
Износ

РЕТРО СТИЛ : Оваа тоалетна хартија носител е комбинација на ретро индустриски стил со модата, додавајќи модерен шарм на кое било место.Можете да го преземете црна тоалетна хартија носителот на било кое место што треба декорација.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : Оваа спална соба, кујна и бања ѕид-монтирани хартија држачот е многу погодна за бесење на хартија и крпи.Тоа не е само тоалетна хартија се тркалаат носителот, но, исто така, крпа држачот.ШИРОК СПЕКТАР НА АПЛИКАЦИИ : тоалетна хартија носители се користат во вашиот коридори, спални соби, сали, плакари, лобисти, чекалните, бањи, кујни, и влезовите или на предните врати, на луѓето и им даваат рустикален се чувствуваат.МАТЕРИЈАЛ : индустриски цевка железо хартија рамка е направен од црно-обложено од не ' рѓосувачки челик, со силна товарот капацитет, цврстата структура и долг животен век.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 1 крпа рек/хартија решетката и додатоци.Ве молиме имајте предвид дека во пакетот се содржи само крпа рек/хартија носителот и соодветен прибор.Други предмети на сликата за сликата користат само и не се вклучени во пакет.Опис : Ова е со висок квалитет крпа рек/хартија носителот наменета за ставање тркалаат трудови обезбедување на сува & вентилирани средина и уреден простор за вашиот живот.Доаѓа со завртки и хардвер за брза инсталација.Можете да инсталирате во тоалет, бања, bathhouse, перална, кујна, итн.Карактеристики : Овој висок квалитет крпа бар рек/хартија носител е едноставна, полиран, lustrous, мазна површина и концизен дизајн, па тоа е лесно да се чисти.Изработени од црна позлатен од не ' рѓосувачки челик, тоа е на добар носивоста и цврста конструкција за долг животен пат.Зголемена растојание до ѕидот површина ја прави сува и вентилирани средина и уреден простор.Со отворена рака, еден пост дизајн кој прави да се менува тркалаат брзо и лесно.Погоден за мазна површина.Одлична за употреба во бања, bathhouse, бања, кујна, хотел и перална.Спецификации : Состојба : 100% Сосема нов Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Боја : Црна Димензии : 165 x 50 x 80mm / 6.50" x 1.97" x 3.15" (appr.) Пакет се вклучени : 1 x Крпа Рек/Хартија за Носител со Додатоци Забелешка : ве Молиме забележете, пакетот содржи само Крпа Рек/Хартија за Носител со релативна додатоци, другите покажа дека на сликата се само за слика цел дека ќе не се вклучени во пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите