.

.

HANRICO Q32 Bluetooth Звучници, Пренослива Безжична со 10W HD Звук и Бас, 1500mAh, Поддршка за Bluetooth/ТФ/USB, со FM Радио Функција, Слушалки, Звучници, за Дома, на Отворено, Патување(Црна)

HANRICO Q32 Bluetooth Звучници, Пренослива Безжична со 10W HD Звук и Бас, 1500mAh, Поддршка за Bluetooth/ТФ/USB,

DEN 479.76
Износ

【Уникатен Изглед】:кул имитира був око дизајн и шарени блескави светла ќе го направат вашиот Bluetooth звучник уникатен. 【Супериорен Квалитет на Звукот】:Овој bluetooth слушалката е опремен со специјален 5 W * 2 двојна јазик, Уживајте во вашата музика во 10 W со полно работно тело стерео реализира преку dual високи перформанси возачи и уникатни бас. 【Компактна Големина & Елегантен Дизајн】:Компактен дизајн, можете да го дофати bluetooth звучник со една рака, погоден за сите видови на ранци,.Дизајн за да се исклучи остри агли, Нема да боли секој дел од вас, најдобар придружник за внатрешна, надворешна и спорт, ќе ги направите вашите кампување, велосипедизам повеќе интересно. 【FM Функција】:Не само слушање на музика, но исто така и функцијата на слушате на радио, со еден клик пребарување за сите близина на радио канали, можете да се префрлите нагоре и надолу по волја.Ако сте радио, ентузијаст, ова Bluetooth Звучници, исто така, е вашиот најдобар избор.(За подетални операции, ве молиме прочитајте го Опис на Производот област внимателно.). 【10 Часа Играње Време】:Изградена-во 1500m Ah висок квалитет на литиум батерија, само 2 часа од време на полнење.Не дозволувајте им на капацитетот на батеријата влијаат на вашето патување расположение.HANRICO bluetooth звучници, Мала батерија, голема моќ.По сила на, притиснете го M копчето два пати за да се префрлите на FM режим, потоа притиснете за пауза копче 3 пати да внесете автоматско пребарување станица државата, барај време е за 1 минута, по барање на работа е завршена, таа автоматски ќе внесете нормални игра, а потоа притиснете +-Копчиња може да се прилагоди на радио станици, а потоа внесете FM mode директно да се прилагоди на радио станица.Ако Bluetooth звучници се во различни места, само следете горенаведените операции за да пребарувате за радио станици.

R

Им се допаѓа и на купувачите