.

.

POCREATION Електрична Четка за заби, USB Полнење IPX7 Безжична Заби Четка 5 Брзини се Прилагодува со Четка Глава Покритие Потрошувачка на Енергија 2W(Бела)

POCREATION Електрична Четка за заби, USB Полнење IPX7 Безжична Заби Четка 5 Брзини се Прилагодува со Четка

DEN 652.80
Износ

【Вибрации Фреквенција】5 различни фреквенции на вибрации може да биде вклучен слободно од едно копче, и на вибрации фреквенција е 2000039000 пати/мин. 【USB Интерфејс】Усвојува универзален USB интерфејс, поддржува употреба на USB приклучоци, компјутери, мобилни телефони полначи, моќ на банките и другите уреди. 【Висок Квалитет】Четка главата усвојува highquality PBT материјал, кој може да навлезат длабоко во забите и чистење на заби длабоко од надвор кон внатре. 【Lowvoltage Дизајн】Lowvoltage дизајн, целото тело е IPX7 водоотпорен и може да се чистат под вода текови, лесен за чистење и одржување. 【Квалитетна Услуга】Ние се стремиме да ви обезбеди со висок квалитет и лесен услуга.Вие сте добредојдени да не контактирате доколку имате било каков проблем во врска со нашите производи, ние ќе ви даде задоволителен одговор.Спецификација : Предмет Тип : Четка за заби Материјал : ABS+ПОМ Заштита на Животната средина Материјал+PBT Напојување : 5 V/ 1.2 A потрошувачка на Енергија : 2 W Полнење метод : безжичните индукција време на Полнење : 5 часа Вибрации фреквенција : 20000-39000 пати/мин вградената батерија модел : литиум батерија (built-in) вградената батерија капацитет : 800m Ah Тежина : Околу. 420g / 14.8 мл Производ Големина : Прибл. 190x22mm / 7.5x0.9in Како да го Користите : 1. За полнење, ве молиме да се стави на четка за заби домаќин во полнач за првата употреба, поврзете го полначот со полнење кабел и полни главата, а цената за 5 часа, додека полнењето прст не се обои зелено. 2. Одберете опрема : 5 брзини може да се прилагоди.Според вашите заби, притиснете на втората точка погоре за да изберете опрема што ви одговара. 3. Исклучување на поставување : По 2 минути од употреба, четка за заби автоматски ќе престане да работи, и долго притиснете било кое копче за 1,5 секунди да се затвори.Пакет Листа : 1 x Четка за заби 2 x Четка Глава 2 x Четка Глава Покритие (На Четка Главата) 1 x Јазик Scraper 1 x Заби Празнини за Чистење со Четка 1 Кутија на Забите Празнини Четка Сместување (4pcs) 1 x База 1 x Податоците Линија Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 01 инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

R

Им се допаѓа и на купувачите