.

.

Boodecal 24.4 инчен x 57 инчен Жирафа Книги Симпатична Животно Цртан филм Верзија Раст Шема за Деца Висина на Табелата Владетел Ѕид Оркестарот за Мерење на Деца, Момчиња и ?

Boodecal 24.4 инчен x 57 инчен Жирафа Книги Симпатична Животно Цртан филм Верзија Раст Шема за Деца Висина

DEN 359.76
Износ

Уникатен ѕид decals дизајн од Boo Decal.Убава ѕид decals за вашиот дом или канцеларија ќе им даде на вашиот соба освежување гледам, се создаде среќна атмосфера.Се применува големина : 24.4 инчен x 57 инчен, Пакет, вклучувајќи 1 x ѕид налепница.Ве молиме имајте во предвид слики за повикување само.Предупредување : Направи тоа станот пред да креваме.Не се применуваат во пепел, скршени, нерамна површина или влажна средина.Материјал : висок квалитет на винил и не на штета на ѕидот.Ние препорачуваме да се има пријател помош за инсталирање на поголеми големина decals.Тоа ќе биде DIY процесот на трошење на време со семејството и пријателите.Ако не сте задоволни со купувањето или имате било какви проблеми на инсталација на, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе ви одговори и да помогне да се решат проблемите во рок од 24 часа.ДА Драги Мои Клиенти : 1. Инспекција на вашиот decal.Кога за прв пат го добиете вашиот пакет, ќе сакате да unroll decal и увид тоа.Тоа е во ред, ако има било какви огради или набори од пратката - бидејќи винил е килограми, да ја Направат рамен, пред да го креваме, било огради нема да бидат видливи еднаш ќе се инсталира.Треба да се, сепак, се гледа за која било солзи или punctures во винил.Ако има било какви солзи или punctures, ве молиме да се слика на двете оштетени decal и превозот, и контактирајте со нас за замена.2.Инсталирање на вашиот ѕид decal.Boo Decal е ѕид decals можат да се применат на било каква мазна површина како што се ѕидови, стакло, метал, дрво, огледала, итн.Не се држи до било прав обложени ѕид, неправилни површина, нафта и прашина на површината, насликани површини со Тефлон, дамка guard или VOC бои кои се користи.Печатени ѕид ткаенина decals се едноставни да се инсталира, Само внимателно излупете и стап!Инструкции : 1. Направи тоа станот пред да креваме.Ако е потребно, се сече и DIY вашиот дом.2. Чистење на површината со мека ткаенина, пред да се држиме.3. Место на поголеми парчиња, а потоа на помали парчиња.4. Триење на налепница и стегајќи надвор на сите воздушни меурчиња.Можете исто така да го користите кредитни картички за да го тријте ја налепницата и бидете сигурни дека тоа може да остане на ѕидот.5.Сега можете да уживате во вашите убави нов ѕид decals.6. Ние препорачуваме да се има пријател помош за инсталирање на поголеми големина decals.Пакет Details Included : 1 x Детални апликација instructions1 x Највисок Квалитет Vinyl We се стремиме да се имаат најдобра услуга на клиентите е можно!Ако имате било queation, ве молиме контактирајте со нас.Ние го цениме секој клиент и секоја цел е важна за нас!.

R

Им се допаѓа и на купувачите