.

.

Hiopuz Камион Topper Монтажа Стеги Камион Капи Camper Школка Компатибилен со Chevy Silverado Сиера 1500 2500 3500,Dodge Дакота Рам 1500 2500 3500,F150 F250,Титан,Тундра 4 ПАРЧИЊА

Hiopuz Камион Topper Монтажа Стеги Камион Капи Camper Школка Компатибилен со Chevy Silverado Сиера 1500 2500

DEN 647.76
Износ

Стеги за Камион Капи ќе се обезбеди вашиот камион капа за да пикап кревет.Овие силни стеги нема да се олабават и дозволува протекување или капа за да летаат надвор.Екструдиран алуминиум структурни легура со природен крај.Стеги се изработени од тешки алуминиумски истиснување процес.Заострување на сите стеги месечно!Ние ви препорачуваме најмалку 4 стеги се користат на краток кревет инсталации и најмалку 6 стеги се користи на долго кревет инсталации!.Дизајниран за монтирање камион капи со fiberglass или алуминиумски шини,Одговара на повеќе марки и модели.Не-вежба инсталација - Место се стега околу кревет железнички и камионски topper - Стегне вклучен превоз гром.Секое парче вклучува 3/8 инчи со 3 инчен завртка Стеги се стандардна големина, и се во можност да ги собере многу пикап камион модели Поради темелно алуминиумски истиснување процес, овие стеги се изработени за да го издржат тешките временски услови клима на вашиот долги дестинации Fitment КОМПАТИБИЛЕН СО CHEVY : Silverado / Сиера 1500, 2500, 3500. Silverado / Сиера 07 со Товар Железница.КОМПАТИБИЛЕН СО DODGE : Дакота.Ram меморија 1500, 2500, 3500. КОМПАТИБИЛЕН СО ФОРД : F150 F250. КОМПАТИБИЛЕН СО МИЦУБИШИ : Рајдер.КОМПАТИБИЛЕН СО NISSAN : Титан.КОМПАТИБИЛЕН СО ТОЈОТА : Тундра.

R

Им се допаѓа и на купувачите