.

.

NH500UP Замени Далечински одговара за Philips ТВ 50PFL5601/F7 65PFL5602/F7 55PFL5602/F7 50PFL5602/F7 43PFL5602/F7 32PFL4902/F7 40PFL4901/F7 43PFL4901/F7 50PFL4901/F7 43PFL4902/F7 65PFL6902/F7 55PFL6902/F7

NH500UP Замени Далечински одговара за Philips ТВ 50PFL5601/F7 65PFL5602/F7 55PFL5602/F7 50PFL5602/F7 43PFL5602/F7

DEN 333.12
Износ

NH500 UP Замени Далечински одговара за Philips 4 K UHD Smart TV 50 PFL5601/F7 65 PFL5602/F7 55 PFL5602/F7 50 PFL5602/F7 43 PFL5602/F7 32 PFL4902/F7 40 PFL4901/F7 43 PFL4901/F7 50 PFL4901/F7 43 PFL4902/F7 65 PFL6902/F7 55 PFL6902/F7. Не програмирање задолжителни !Стави батерии и ќе работат добро !.Напојување : 2 X 1.5 V AAA Батерии ( Батерии и упатство не се вклучени ). 180 дена гаранција !.Брза Испорака !За било какви прашања, ве молам само да не контактирате !.NH500 UP Замени Далечински одговара за Philips 4 K UHD Smart TV 50 PFL5601/F7 65 PFL5602/F7 55 PFL5602/F7 50 PFL5602/F7 43 PFL5602/F7 32 PFL4902/F7 40 PFL4901/F7 43 PFL4901/F7 50 PFL4901/F7 43 PFL4902/F7 65 PFL6902/F7 55 PFL6902/F7.

R

Им се допаѓа и на купувачите