.

.

ChezMax Висина Раст На Табелата Деца Мерење На Висина Индикатор Лента Владетел На Вселената Планета Висина Виси На Дрво Ткаенина Платно Отстранлив Владетел Ѕид

ChezMax Висина Раст На Табелата Деца Мерење На Висина Индикатор Лента Владетел На Вселената Планета Висина

DEN 365.76
Износ

☀ Висок Квалитет Висина Табела : Sylfairy раст на табелата направени од ткаенина платно; водоотпорен и издржливи, можете да го користите за години. ☀ Песна Вашето Дете Раст : следење на вашето дете раст е лесно со деца висина ѕид табелата.Таа има шема маркери кои ќе ви овозможи да се набљудува бројот на сантиметри или инчи додадена на вашето дете висина. ☀ Лесно да се Отстрани : јаже се зацврсти на врвот на ѕидот табелата, што му овозможува тоа да биде лесно да се пресели околу куќата за лесен и удобен set-up.Можете да го капакот и се одвиваат во било кое време и на било каде. ☀ Смешно Дизајн за Деца : Пинк платно со светлина дрвени рамки на двата краја, популарна еднорог печатени на тоа, посебен дизајн ќе направи вашите деца среќни и љубовта. ☀ Повеќе намени : Бебе висина раст табелата може да се користи насекаде.Идеален за деца бебе соба декорација, детска спална соба, внатрешни ѕидови или windows, playroom, дневна соба, и дома декорација.И тоа мора да биде совршен подарок за бебето, деца, девојчиња и момчиња.Ова е најдобриот избор за вашите пријатели кои имаат деца, или бебето како популарен подарок.За да видите повеќе слични производи, ве молиме да кликнете на името на брендот Chez Max или пребарување "Chez Max Висина Раст Шема за Деца Мерење на Платно Владетел, Смешно Шарени Животни Дизајн, Расадник Виси на Ѕидот Оркестарот за Момче Девојка, Совршено Бебе Туш Новороденче Подарок, Големина во Подножјето Инчи Сантиметри" да добиете повеќе прекрасни предмети.На пример "★Chez Max Kidsthey се толку издржливи дека, генерално, може да се примени за 3-5 години.Материјал : материјалот од ова Бебе Раст на топ Листите е ПВЦ.Димензии : должина 67 инчи; ширина 6 инчи Пакет : 1 buc раст шема; erasable пенкало; магнет ★Карактеристики : 1. Песна Вашето Дете Раст : следење на вашето дете раст е лесно со Chez Max е децата висина ѕид табелата.Таа има шема маркери кои ќе ви овозможи да се набљудува бројот на сантиметри или инчи додадена на вашето дете висина. 2. Лесно да се Отстрани : јаже се зацврсти на врвот на ѕидот табелата, што му овозможува тоа да биде лесно да се пресели околу куќата за лесен и удобен set-up.Можете да го капакот и се одвиваат во било кое време и на било каде. 3. Смешни Дизајн за Деца : Пинк платно со светлина дрвени рамки на двата краја, популарна еднорог печатени на тоа, посебен дизајн ќе направи вашите деца среќни и љубовта. ★Политика на враќање : Слободна размена на погрешен точка испраќаат или објект оштетени.За да не ви се допаѓа стилот/боја причина или големина на проблемот, клиентот има обврска да ги врати предметите во нашата установа во НАС.Поради прирачник за мерење, тоа им овозможува на 1-7(cm)несовпаѓање.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings и сл., на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Ви благодариме за вашето разбирање !.

R

Им се допаѓа и на купувачите