.

.

Силиконски Случај за 2021 Apple TV 4K & Силикони Случај за Siri Далечински 2 Пакет Заштитна Маска (Бела)

Силиконски Случај за 2021 Apple TV 4K & Силикони Случај за Siri Далечински 2 Пакет Заштитна Маска (Бела)

DEN 143.76
Износ

1. Пакет се вклучени : 1* Силиконска маска за 2021 Apple TV 4 K,1 *Силиконска маска за Siri далечински ( ТВ и Siri Далечински не се вклучени ). 2.Кожата-Пријателски Материјал:Направени од медицински степен на силиконска гума, меки и удобни, отпорно на гребење, не се лизга.Заштита на Apple TV 4 K Siri Далечински Контролер и ТВ Кутија од влијанието, се намали и гребнатини. 3.важно совет : Специјално дизајнирани силиконска маска за 2021 Apple TV 4 K & Siri далечински управувач, { НЕ за Apple TV HD ,НЕ за Apple TV siei далечински (1 Генералот) & Apple TV remote (2 & 3-та Генерација)}. 4.Мулти-боја Факултативна:Ние обезбеди разновидност на бои да се изберат, можете да го изберете вашиот омилен 2021 Apple TV 4 K & Siri далечински Покрие според вашите лични желби. 5.Целосна Тело за Заштита на:Оваа Apple TV 4 K Siri Далечински Контролер и ТВ Кутија корица се целосна Покриеност задниот крај и рабовите на далечинскиот управувач.Обезбедува максимална заштита за вашиот далечински од напукнување, гребење.

R

Им се допаѓа и на купувачите