.

.

ТВ Не-Брендирани Предмети 9716-1 АЛИ ИНДУСТРИИ 60G Размавта Пршлен, 4-1/2

ТВ Не-Брендирани Предмети 9716-1 АЛИ ИНДУСТРИИ 60G Размавта Пршлен, 4-1/2

DEN 186.00
Износ

Идеален за употреба на дрво, метал или ѕидот.Карактеристики 60 ронки.Компатибилен со сите агол брусилки.Пакет димензии : 3.4"L x 4.5"W x 5.88"Х. производот е Gator, 4-1/2", 60 Ронки, Размавта Пршлен, Циркониум Оксид, Размавта Тркала, кои се Користат За Отстранување на Големи Количини На Материјал и За Обликување Или Мазнење Дрво, Метал & Ѕидани, се Вклопува Агол Мелница.Лесен за употреба.Производот е произведен во сад.

R

Им се допаѓа и на купувачите