.

.

Erosebridal Сирена Coverlet Сет за Девојки, Риба Скали Bedspread Близнак Големина Пурпурна Ѕвезденото Небо Ватенка Поставите Океанот Живот Крајбрежни Суштество Bedspread Ватенка По

Erosebridal Сирена Coverlet Сет за Девојки, Риба Скали Bedspread Близнак Големина Пурпурна Ѕвезденото Небо

DEN 1176.00
Износ

✿✿ Материјал : Направен Со Брусен Микрофибер и Полиестер Пополнување.не Утешителот. 【Она што Може да се Добие】(1 БЛИЗНАК Bedspread 68"x90" + 1 Перница Шарлатан 30" X 20").Преголеми - Голема покриеност заедно страни на креветот.(Bedpsread & Шамс се испечатени на Rront Страна Само.). 【Мулти-Цел Користење】 Совршен coverlet ватенка за пролет или доаѓањето на летото или потопло време, кул чувство за топло време, исто така може да се користи во зима како ќебе.Цел 1 прилагодите и користите сите сезона.Се користи како ватенка,bedspread, утешителот сет, ќебе,кревет капак. 【Лесно се Грижи】 Лесно да се чисти (НЕМА Куче или Мачка влакната миленици' крзно лево) Машина за миење во ладна.Собори сува ниска.Мека дише и издржливи лесен.Потрајни од памук. 【Прекрасен Постелнина Оркестарот】Совршен за семејства со домашни миленици или деца.Красат вашата спална соба, гостинската соба, RV,одмор дома и ученичкиот дом со оваа прекрасна 3 D деца coverlet, светлина доволно за да се носат кога ќе патуваат или да одат надвор активности, удобен и практичен, исто така, може да биде совршен подарок за патување,свадби, родендени, празници,Мајка - Татко е Ден, ноќта на Вештерките и Божиќ. 【Нашата Гаранција】 - знаеме дека ќе ви се допаднат Bedspread Coverlet Сет, но Ако заради било каква причина да одлучи дека тој не е за вас, испрати 1 едноставен е-маил и прими надоместок, апсолутно без прашања праша.Пребарување Утешителот се Покријат и да се најде повеќе Постелнина колекција!(Убавина со елегантни елеганција Tapestry, прекривки, завеси и опремени лист со истата шема се подобро да ги красат вашата соба!). ♚♚ Најдобрите подароци и благослови : Преуредување на вашиот спални соби секоја сезона со нашите bedspread/групи!Совршен објект за вашата соба, девојки и момчиња младински соба, господар спална соба.Исто така, голем подарок идеја за вашата мајка, татко, сестра, брат, баба, сопруга, сопруг, ќерката, синот и сите други сакана ♚♚ Големина Информации : 1 Близнак големина quilted bedspread (68" W X 90" L) & 1 quilted перница шарлатан (30" W X 20" L). 1 Кралицата големина quilted bedspread (90" W X 90" L) & 2 quilted перница шамс (30" W X 20" L). 1 Цар големина quilted bedspread (104" W X 90" L) & 2 quilted перница шамс (36" W X 20" L). ♚♚ Корисни и практични: луксузен производ за домови, dorm простории, хотели, соби за гости.Практично да се користи за да се биде полиестер, се чувствува како памук која е СУПЕР МЕКИ & ДИШЕ.Без хемикалии кои се користат, Без боја супстанција да му наштети на здравјето на вас или вашето семејство. ♚♚ Уникатен дизајн : Живописни Бои нема да се благодарение на новите 3 D дигитално печатење методи.Овие уникатни дизајни натпревар и со различни бои палети на вашиот тепих, завеси, headboard, мебел, и сите други оркестарот додатоци. ♚♚ Персоналните : Како производители на дигитални печатени домашен текстил, ние ги следиме модерните трендови и да ви донесе најновата насловна мода.Или подарок на вашето семејство или пријател, роднина или дечко девојка, или за себе, објектот треба да биде интересно и автентични. ♚♚ Забелешка : Bedspread & Перница Шамс се испечатени на Rront Страна Само, на задниот дел од нив се и бела боја.Утешителот НЕ е ВКЛУЧЕН во сетот. ♚♚ Гаранција : Вашето задоволство е наша #1 Приоритет - 100% без прашања, без кавга, парите назад или замена Гаранција.

R

Им се допаѓа и на купувачите