.

.

2 слонова коска Цвет Коса Bobbles Ponios Бендови 5cm Косата со Ластичиња Девојки Дами Косата Додаток од страна на Непознат

2 слонова коска Цвет Коса Bobbles Ponios Бендови 5cm Косата со Ластичиња Девојки Дами Косата Додаток од страна

DEN 287.76
Износ

Две Парче Сатен Цвет Ponio Коса Сет.Одличен додаток за сите возрасти.Совршен за работа или назад на училиште.Околу Големина : 5cm.Две Парче Слонова Коска Сатен Цвет Ponio Коса Сет .Одличен додаток за сите возрасти.Совршен за работа или назад на училиште.Околу Големина : 5cm.

R

Им се допаѓа и на купувачите