.

.

LNKA Плетење Торба за Предиво Складирање,Капчиња Куки, Игли и Woolfor Додатоци и Цепнатинки на Врвот за да се Заштитат Предиво и Спречување на Заплитане (Слободен 6 Pack Пам

LNKA Плетење Торба за Предиво Складирање,Капчиња Куки, Игли и Woolfor Додатоци и Цепнатинки на Врвот за да

DEN 887.76
Износ

ПОГОДНОСТ ПРЕДИВО СКЛАДИРАЊЕ ТОРБА : Погодно crocheting кеса за да го понесете со вас каде и да одите или чување за вашиот комплет за шиење и плетење suppliesat дома.Складирање предиво торба е лесно да се носат со рачка или монтажни рамо, рака.Совршениот организатор перниче за патување.Совршен ПЛЕТЕЊЕ ТОРБА за ДА ги НОСИТЕ : Сите ваши Crocheting и Плетење Алатка за Полнење.Дури и мали додатоци има место за тоа.Само ја отвори чантата и горниот капак има јасна џеб за лесно да го пристапите оние мали додатоци, како што се : предиво игли, бод маркери, итн.ИЗДРЖЛИВИ ТКАЕНИНИ : нашата капчиња кеса направена од природен материјал, без какви било лошо или хемиски мирис.НАЈДОБРА ВРЕДНОСТ w/ EXTRAS (додатоци) - Тоа доаѓа со еден Медиум за складирање, одговара на 3 до 4 супер буци и големи предиво skeins со дупки за предиво на врвот, предиво вади лесно, без да се улови преку претходно биле вклучени.Јасно zippered џеб за вашите мали додатоци.ВИСТИНСКИОТ ИЗБОР – за разлика од другите капчиња торби и totes организаторите ние нудиме 6 pack Памук Мини Предиво(секој/25g) за слободни.

R

Им се допаѓа и на купувачите