.

.

ПИЛОТ G2 Премиум Refillable & Стигнале Тркалање на Топката Гел Пенкала, парична Казна Точка, Црна/Сина Бои, Пакување од 2 Кади (144 Вкупно) (56040)

ПИЛОТ G2 Премиум Refillable & Стигнале Тркалање на Топката Гел Пенкала, парична Казна Точка, Црна/Сина Бои,

DEN 5396.16
Износ

ИДЕАЛЕН ПЕНКАЛО ЗА OVERACHIEVERS : непречено пишување, долго-траен Пилот G2 Премиум Гел Мастило Пенкало е опремен со удобни гумени зафат, & е на располагање во ултра казна, дополнителна парична казна, казна, & храбар точка.НАЈДОЛГО ТРАЕ, REFILLABLE ГЕЛ МАСТИЛО : Докажано да биде најдолгиот пишување гел мастило пенкало помеѓу врвните брендови, непречено пишување, стигнале G2 гел мастило пенкало е класичен избор за сите ваши пишување потреби.PERECTLY ОДГОВАРА ЗА ВАС : Ако сте љубители на оригиналниот Пилот G2, ќе сакате да се обидете нашата целосна G2 линија на Мини, Метален, Мозаик, & Мода гел мастило пенкала во различни големини, барел дизајни & бои.ДОВЕРЛИВИ КВАЛИТЕТ : Ние сме биле прави пенкала за повеќе од 100 години.Без разлика дали сте земање белешки, порибување на горе на училиште или канцелариски материјали, или пишување во еден куршум весник, Пилот има совршена пенкало за вас!.МОЌТА НА ПЕН : Пилот прави исклучителни пишување инструменти за да одговараат на сите ваши потреби.Имаме фонтана, ballpoint, стигнале, erasable & гел за пенкала со мастило, табла маркери и повеќе за секој стил на пишување.G2, Америка #1 за продажба на гел мастило пенкало*, содржи динамичен гел мастило формулиран за мазна и долготрајни пишување.Стигнале и refillable, G2 пишува подолго од просекот на првите брендирани гел за пенкала со мастило.* G2 обезбедува непречено пишување гел мастило дека е водоотпорен, check-безбедно и тест-доказ.Contoured гума зафат за пишување на удобност.Refillable. (ИЗВОР : #1 за продажба на гел пенкало, npd.Податоци за датотеката) (*независна трета страна ISO тестирање.Просек на G2 напишете надвор (сите точка големини) во споредба со просекот на првите брендирани гел за пенкала со мастило тестирани (сите точка големини).податоци за датотеката со ПИЛОТ корпорација на Америка.) G2 е крајната пенкало за секојдневниот overachiever.Пилот G2 пишува непречено, удобно и вклучува 4 точка големини, 27 боја опции, и повеќе барел стилови за да одговараат на секоја личност и ситуацијата-вклучувајќи пенкало+перо опција.Па изберете вашиот совршен G2, бидејќи по сите – пенкала не се една големина одговара на сите.

R

Им се допаѓа и на купувачите