.

.

Танзанија Знаме Професионални Берберот Кејп Салон Фризура Фризер Косата Престилки Обвива 55 X 66

Танзанија Знаме Професионални Берберот Кејп Салон Фризура Фризер Косата Престилки Обвива 55 X 66

DEN 609.36
Износ

Материјал : Полиестер.Целосно Печатење.Оваа Фризер Кејп Е Внимателно Направена Од Трајни Полиестер Ткаенини.Дизајнот На Фризерски Кејп Е Лесно Да Се Прилагоди На Стегање.Оваа Кејп Може Да Биде Врзана Околу Вратот И Ви Дава Целокупната Заштита, Избегнување На Пукна Или Боја Дамка Вашиот Убави Фустани.Димензии : Должина 66 Инчен/168cm, Ширина 55 Инчи/140cm, Доволно Долго За Повеќето Луѓе.Оваа Фризура Shawl Е Погоден За Секого.Тоа Е Многу Погоден За Салони За Коса, Фризери, Фризери, Фризери И Diy Проекти Дома, И Можете Да Го Промените Вашиот Фризура Во Удобно Дневна Соба.Измијте Совет : За Рака Мие И Во Машина За Миење, Ве Молиме Да Не Кајгана.Пристигнување : 6-16 Дена.Пристигнување : 6-16 Дена.

R

Им се допаѓа и на купувачите