.

.

CleverDelights Вистинска Кожа Мозок - 3/16 Круг Од 25 Метри - Црна

CleverDelights Вистинска Кожа Мозок - 3/16 Круг Од 25 Метри - Црна

DEN 222.96
Износ

Боја : Црна Должина : 25 нозе Силна и еластична вистинска кожа кабелот.Дијаметар : 4.0 mm (околу 3/16").Совршен за многу намени, вклучувајќи DIY декорација, алкохол, мода, уметност и занаети, и многу повеќе.Други бои, должини, и големини на кожа кабли и ремени исто така достапни во нашата продавница.Clever Delights бренд Бродови од САД склад со САД-базирана компанија.Clever Delights вистинска кожа кабелот.Црна боја. 4.0 mm дијаметар (околу 3/16 инчен).Должина : 25 метри.Круг на кабелот.Совршен за широк спектар на употреба, вклучувајќи DIY накит, алкохол, уметности и занаети, декорација, и повеќе.Други кожа големини и бои се достапни во нашата продавница.

R

Им се допаѓа и на купувачите