.

.

Hitachi 10307 2-3/8 x .148 СМ Полн Круг Глава Жешка Натопена Поцинкуван Пластична Лента Кадрирање Нокти 4, 000Count

Hitachi 10307 2-3/8 x .148 СМ Полн Круг Глава Жешка Натопена Поцинкуван Пластична Лента Кадрирање Нокти 4,

DEN 2862.96
Износ

Hitachi Power Tools е преименувана во Metabo HPT.Истата голема tools, со само ново име. 2-3/8" x .148 СМ.Пластична лента кадрирање ноктите. 4, 000 Сперматозоиди.Секој Hitachi уред е дизајниран да ги највисоките стандарди и е точно тестирани за двете перформанси и издржливост.Од своето основање, Hitachi е пионер во иновативни технологии кои имаат подобри квалитетот на изработка во светот.Hitachi е лидер во моќ алатка за истражување и развој и има постигнато многу firsts во моќ алатка индустрија.Денес, Hitachi продолжува традицијата на иновации и инженеринг со нови карактеристики во прилог на класичен квалитет.

R

Им се допаѓа и на купувачите