.

.

HALLEAST Сјајот Decal Компатибилен за Apple Magsafe Полнач, Заштитна Налепница Bling Нула-Доказ Кожа (Без Уредот е Вклучен), Розово Злато

HALLEAST Сјајот Decal Компатибилен за Apple Magsafe Полнач, Заштитна Налепница Bling Нула-Доказ Кожа (Без Уредот

DEN 239.76
Износ

HALLEAST сјајот нула-доказ налепница е компатибилен со Magsafe Полначот 2020 само.Овој сјај на кожата се заштитува магнетни безжичен полнач од добивање на валкани и рбет.Не се лизга силикони дното останува во место.Користиме високо квалитетни лепак, без остатоци, без штета на вашиот апарат.Само убавина и заштита.Она што е во кутијата?На bling заштитна decal и силиконски nonskid подлога.Answer : ___________________________ NOTE : Не Уред Вклучени. 12-месечна гаранција, во рок од 24 часа брз-одговор и животниот век пријателски услуги на клиентите.

R

Им се допаѓа и на купувачите