.

.

XLEVE Троседот Столица - Остатокот Клупата, Троседот Клупата, Современ Мебел, Лесен за Чистење, Креативни Троседот Клупата (Боја : A)

XLEVE Троседот Столица - Остатокот Клупата, Троседот Клупата, Современ Мебел, Лесен за Чистење, Креативни Троседот

DEN 4916.64
Износ

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. ★Применливи простор : мулти-функција, дневна соба, спална соба, студија, канцеларија, foyer, хотел, ресторан, бања, облека продавница, cloakroom, бербер. ★ Трајни и издржливи материјали, удобна седечка позиција, sedentary, без деформација, памучен материјал, компактно и удобно, освежувачки и дише, лесен за чистење. ★ Димензии - Должина 40 см широк 36 см висок 40 cm. ★Еколошки Сунѓер + Скелет Скелетот - Содржи висока густина сунѓерот внатре, плус силна скелет. ★ Целокупната изработка детали се повеќе од три-димензионални мода.Име : Креативни чевли bench Material : памук и linen Style : Nordic Use објект : adult Size : 40 * 40 * 36 cm Scope на примена : дневна соба и кујна, балкон вратата за чевли bench Style позиционирање : економски и practical Size : како што е прикажано.

R

Им се допаѓа и на купувачите