.

.

Woeoe Сјајни Розова Лажни Ноктите Краток Акрилик Притиснете на Пети Ноктите Целосно Покривање Солидна Боја Лажни Ноктите, за Жени и Девојчиња (24Pcs)

Woeoe Сјајни Розова Лажни Ноктите Краток Акрилик Притиснете на Пети Ноктите Целосно Покривање Солидна Боја

DEN 159.84
Износ

Пинк притиснете на ноктот е изработен од ABS еколошки материјал, доаѓа со 1 помине налепница и 1 мини нокти датотека, пакет на 24. Сјајни лажни пети ноктите совети имаат 12 различни големини за избор, прибл.големина : 17mm*18mm*2 парчиња, 15mm*17mm*2 парчиња, 14mm*15mm*2 парчиња, 9.5 мм*11.5 мм*2 парчиња, 9mm*10мм*2 парчиња, 8.5 мм*10мм*2 парчиња, 8mm*10мм*2 парчиња, 7.5 mm*9mm*2 парчиња, 7mm*8.5 мм*2 парчиња, 6.5 mm*8мм*2 парчиња, 6mm*7mm*2 парчиња, 5.5 мм*6.5 mm*2 парчиња.Ве молиме изговор мали грешки, бидејќи на прирачник за мерење.Краток розова ноктите совети одговара за наврати како што партии, proms, датуми, свадби или секојдневна употреба.Својот модерен изглед мора да се победи многу комплименти.Целосна покрие акрилик ноктите уметност е безопасни за човечкото тело и издржливи доволно да се користи за повеќе пати за високо квалитетни материјали.Тие се лесни за користење, само ставете го помине налепницата на вашиот ноктот и притиснете на лажни нокти на тоа.И тие може да се кастри и претставки за да одговара на вашите нозе помине должината и обликот предност од ноктите налепница и мини нокти датотека.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Ако е потребно, да се вратат и размена на стоките се дозволени во 30 дена.Бренд приказна Woeoe е бутик фокусирајќи се на висок квалитет и уникатен дизајн.Нашите главни производи се лажни ноктите, ѓердан, раководител синџир и прстен во собата.Избра Woeoe, ќе биде се повеќе привлечно и гламурозно!Производ вовед Лажни ноктите множества се изработени од еколошки материјал, ABS, па тие не-токсични и безопасни за вашето тело.Пакет од 24, 1 ноктите налепница и 1 мини нокти датотека.Тие имаат 12 различни големини, прибл.големина : 17mm*18mm*2 парчиња, 15mm*17mm*2 парчиња, 14mm*15mm*2 парчиња, 9.5 мм*11.5 мм*2 парчиња, 9mm*10мм*2 парчиња, 8.5 мм*10мм*2 парчиња, 8mm*10мм*2 парчиња, 7.5 mm*9mm*2 парчиња, 7mm*8.5 мм*2 парчиња, 6.5 mm*8мм*2 парчиња, 6mm*7mm*2 парчиња, 5.5 мм*6.5 mm*2 парчиња.Можете да изберете соодветна големини според вашиот ноктот големини.Повод Дали ќе ги носи на партијата, proms, датира, свадба или само во секојдневниот живот, ќе освои многу комплименти за својот модерен изглед!Совети големини на овие розова притиснете на ноктите, прирачник за мерење, ве молиме изговор мали грешки.Тоа е здрав, обновливи и издржливи.Тука е облечен метод : 1.Се чисти вашиот ноктите на нозете, па како да се држи цврсто.Трансферот на лажни пети ноктите со соодветни големини. 2.Прикачите помине налепницата на вашиот ноктите, и откине ПВЦ пластични филм. 3.Притиснете на лажни ноктите на нокти во соодветната големина. 4.Користете нокти датотека за да скратите и датотека тоа да се вклопи во вашиот големина и форма предност.Ве молиме, чувајте ги на суво и да се чува добро, кога не се носи.Услуги Ако имате било какви други прашања за нашиот производ, може да не контактирате, и тоа ќе се одговори во рок од 24 часа.Ако треба да се вратат или замена на производот, тоа е дозволено во 30 дена.Во овој случај, ве молиме чувајте го производот нови и да се спречи неговата пакет и етикетата од тоа да биде оштетена.

R

Им се допаѓа и на купувачите