.

.

3 Парчиња Лимон Дрвени Нивоа Фах Оркестарот Знак Симпатична Стои Лимон Лето Gnomes Дрво Занаети Лимон Тематските Самостојна Farmhouse Стојат Селски Кујна Знак за Внатрешн

3 Парчиња Лимон Дрвени Нивоа Фах Оркестарот Знак Симпатична Стои Лимон Лето Gnomes Дрво Занаети Лимон Тематските

DEN 420.00
Износ

Она што ќе добиете : ќе добиете 3 парчиња лимон дрво знаци на различни стилови, доволна за да ги красат лето и лето farmhouse нивоа лента со овие око-фаќање на дрвени знаци кои ќе ги импресионира вашите семејството и гостите.Големина информации : лимон маса декорации мерка за 5.12 x 3.35 инчи, 5.51 x 3.5 инчи, 3.94 x 3.94 инчи (како на сликата прикажани); Умерена големина што одговара на повеќето прилики, што ќе ви овозможи да ги красат вашата маса, биро или контра, со празнична атмосфера во вашиот дом.Таписерии изработка : gnome знак е составен од дрвен материјал, од природен материјал кој може да се користи безбедно, не е лесно да се пробие и да ги кородираат, не-токсични и нема чуден мирис, отпорни да исчезнат, обновливи и може да се користи за подолг период на време.Декоративни подарок : тие се дизајнирани со лимон елементи, лимон знаци оркестарот не се само својства со едноставен стил, но исто така значи прилично желби; Тоа ќе биде убав подарок за вашите пријатели, семејство, соученици или колеги, испраќање на нив убави желби и изразување на вашата грижа за нив.Применливи повод : дрвени знаци се нежни и убави, може да бидат удобно сместени на вашиот tabletop, маса, книга полица, mantel, кабинет или на други места, што може да создаде силна свежи лето атмосфера во вашиот дом.Функција : Убав подарок : Тие се дизајнирани со лимон елементи, лимон знаци оркестарот не се само својства со едноставен стил, но исто така значи прилично желби.Тоа ќе биде убав подарок за вашите пријатели, семејство, соученици или колеги, испраќање на нив убави желби и изразување на вашата грижа за нив.Соодветна големина : лимон маса декорации мерка за 5.12 x 3.35 инчи, 5.51 x 3.5 инчи, 3.94 x 3.94 инчи (како на сликата прикажани).Умерена големина што одговара на повеќето прилики, што ќе ви овозможи да ги красат вашата маса, биро или контра, со празнична атмосфера во вашиот дом.Карактеристики : Материјал : wood Size : прибл. 5.12 x 3.35 инчи, 5.51 x 3.5 инчи, 3.94 x 3.94 inches Color : како слика shown Quantity : 3 pieces Package вклучува : 3 x Лимон дрво signs Notes : ве Молиме овозможи мала големина грешки поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мало боја разлики поради различни прикази.Зборовите печатени на производот не се како трговска марка или марки, само за декорација, нашиот бренд е Jetec.

R

Им се допаѓа и на купувачите