.

.

LIZI Полици Кујна Полица Завршувањето на Рек Овошје и Зеленчук Складирање Рек Складирање Полица Зеленчук Кошница 3/4 Кат Бела (Големина : 452693cm)

LIZI Полици Кујна Полица Завршувањето на Рек Овошје и Зеленчук Складирање Рек Складирање Полица Зеленчук Кошница

DEN 2246.40
Износ

* Разумен дизајн : Користете го овој рек лесно да ги зголемите вашите кујната кабинет простор за складирање, и да го користите агол простор да се движат со тркала. *Цврсти и издржливи : Направен од високо квалитетни пластични, таа има силни носивоста и висина може да се прилагоди слободно. *Мерење големина : 3 слоеви 45*26*80см, 4 слоеви 45*26*93cm, бела минималистички. * Флексибилност : кујна складирање, играчка складирање, бања складирање, за различни прилики. *Безбедно дизајн : Зголемување на парапет да се спречи објекти од паѓање и лесно да се соберат.Име : Кујна Shelfmaterial : plastic Number на подови : 3/4 floors Size : 3 слоеви 45*26*80см, 4 слоеви 45*26*93cmcolor : White Applicable прилики : кујна, бања, детски соба, спална соба, итн.Answer : ___________________________ Note : прирачник за мерење има димензионални грешка од 1-3 см.

R

Им се допаѓа и на купувачите