.

.

5 КОМПЈУТЕРИ SF96E SEFUSE Cutoffs NEC Термички Осигурач 99 C 99 Степен 10A нови 250V

5 КОМПЈУТЕРИ SF96E SEFUSE Cutoffs NEC Термички Осигурач 99 C 99 Степен 10A нови 250V

DEN 160.56
Износ

Тип : SF96 E,99 C , Номинална струја/напон : 10 A/250 V.Одлично чувствителни на собна температура , Стабилна и прецизна работа.Еден истрел операција.СФ видови има керамички цевки за да се заштити запечатување смола од стресот при свиткување на води.Ги исполнува многу безбедносни стандарди , Кадмиум слободни и да Доведе слободни SF е на располагање. 5 КОМПЈУТЕРИ SF96 E SEFUSE Cutoffs Термички Осигурач 99 C 99 Степен 10 A 250 V нови.

R

Им се допаѓа и на купувачите