.

.

Wisamic Универзална Воланот Брава, Сопирачки со Прилагодлива Должина, Двојна Заштита со можност да биде продолжен Волан и Спојки Кочница за Заклучување, Високо ниво н?

Wisamic Универзална Воланот Брава, Сопирачки со Прилагодлива Должина, Двојна Заштита со можност да биде продолжен

DEN 791.76
Износ

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ✅ 2 во 1 LOCK & ДВОЈНА ЗАШТИТА - Заклучување на воланот, а спојки/кочница, со само 1 заклучување!Горниот дел не се заклучи на воланот, а помал дел не се заклучи на спојката (кочница или гас).Двојна заштита за вашиот сакан автомобил!. ✅ УНИВЕРЗАЛНА LOCK - за должината може да се прилагоди од страна на 3 скали.Најдолг должина е 34 инчи и најкратката должина е 13.8 инчи.Одговара за повеќето автомобил.Тоа може да се користи и за двата ВО/МТ. ✅ ВИСОК КВАЛИТЕТ METERIAL - Ова управувачот за заклучување е направен од висок квалитет на тркалезна челик и премиум алуминиум/легура да се противи љубопитните, пила, ковале, и фреон напади.Чист бакар цилиндар е повеќе безбеден. ✅ МУЛТИ-ЦЕЛ се КОРИСТИ - Тоа не е само security автомобил заклучување, но, исто така, безбедноста, чекан. ✅ ЛЕСНО РАКУВАЊЕ - Тоа трае само неколку минути за да го заклучите.Се однесуваат на наставата за повеќе информации.Должината може да се прилагоди од страна на 3 скали.Најдолг должина е 34 инчи и најкратката должина е 13.8 инчи.Одговара за повеќето автомобил.Тоа може да се користи и за двата ВО/МТ.Оваа управувачот за заклучување е направен од висок квалитет на тркалезна челик и премиум алуминиум/легура да се противи љубопитните, пила, ковале, и фреон напади.Чист бакар цилиндар е повеќе безбеден.Двојна заштита за вашиот сакан автомобил!.Внесете го клучот во бравата цилиндар и вклучете го.Повлечете го кодот дел, извлечете го третиот дел од кука, и кука на спојката (гас или кочница).Стави првиот дел од управувачот за заклучување на воланот.Отстранување копчето, и ги заостри првиот дел и вториот дел.Тоа е завршено.

R

Им се допаѓа и на купувачите