.

.

REMAY Планирам да Отсекува - Избричат Гел Бар за Мажи & Жени (3 Парчиња)

REMAY Планирам да Отсекува - Избричат Гел Бар за Мажи & Жени (3 Парчиња)

DEN 720.00
Износ

✩Патентиран ултра чувствителни јасно микро-бариера Избричат Гел Барови заштита на вашата кожа од вашиот жилет.Добредојдовте на модерниот начин на свилен мазно бричење. ✩Се користи за : Машки s Den и стана еден од Повеќето посакува објекти во својата категорија.REMAY верува во одржливоста без Parabens, Sulphates и Animal byproducts.Добредојдовте во 21-от век начин да ултра мазно бричење.Од нашата лабораторија до вашиот дом.Уживаат.Патентирана REMAY Избричат Гел Барови се создаде јасна Микро-Бариера за заштита на вашата кожа и да се обезбеди тесна бричат, како youve никогаш не почувствувал.Падне во љубов со вашиот бричење рутински со REMAY Избричат Гел Барови.Падне во љубов со вашиот бричење рутински со REMAY Избричат Гел Барови.

R

Им се допаѓа и на купувачите