.

.

Фудбал Иновации 12-Инчен Џамбо Обука Конуси, (6) Жолта / (6) Портокалова, Поставен на 12

Фудбал Иновации 12-Инчен Џамбо Обука Конуси, (6) Жолта / (6) Портокалова, Поставен на 12

DEN 998.16
Износ

(6) Светла Портокалова 12" дискот конуси. (6) Светла Жолта 12" дискот конуси. 12" Дијаметар. 4" Висина.Двојно Дебел Слој - Тешки Шишарки.Сет од 12 Големи Диск Фудбал Шишарки. (6) Светла Жолта & (6) Светла Портокалова со SI Лого.

R

Им се допаѓа и на купувачите