.

.

Mektron Пластични Тешко Школка Случај & Тастатура Покрие & Екран Protctor & веб Камера Покритие за MacBook Air 13 инчен 2018-2021 Ослободување М1 A2337 A2179 A1932, Апстракт Остава

Mektron Пластични Тешко Школка Случај & Тастатура Покрие & Екран Protctor & веб Камера Покритие за MacBook

DEN 2220.00
Износ

САМО Компатибилни за Macbook Air 13 Инчен со Retina Display & Touch ID 2018/2019/2020 Ослободување (Модел : A2337 М1/A1932/A2179).Ве молиме проверете ги laprop модел "A2337" или "A1932"или"A2179" на грбот пред купување.Не се компатибилни со друг модел.Единствена 3 D УВ Сликарство, Масна тешко школка покрие со Транспарентни Печатење на крај да се спротивстави на гребнатини и лизгање.Целосно vented за безбедно топлина исплата, Прецизни изградба овозможува целосен пристап до сите порти, карактеристики, копчиња и Допир ID функција,лесно да се стави на и полетување.Пакет содржи : 1 Печатење Тешко Школка Случај + 1 на тастатурата маска + 1 screen protector + 1 веб камера капак.да се заштити вашиот лаптоп воздух 13 инчен тастатура & екран од гребнатини и загадување и веб камера покрие чувари на вашата приватност.Mektron нуди една година гаранција и 100% гаранција за квалитет.ако имате било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.Пријателски Забелешка : ве Молиме потврдете го вашиот лаптоп модел "A1 XX" на дното на вашиот лаптоп пред да купите.Нашата предност : Користи CMYK, Бела и Јасно Грб ЕКО-UV Бои,Печатени Обрасци Реални И Згодна, Нека ви macbook pro од обичните. Судрат Текстури И Симулирани Втиснување. Свежи Боја Сатурација, Богата Јасно Текстура,Со Моќен Визуелен Ефект. Никогаш Не Decolorization. Лаптоп случај не е налепница.Случај Само Компатибилни со за Mac книга Воздух 13-инчен модел 2020 2018 2019 Ослободување со Допир ID и Retina Екран (Модел : A2337 / A1932/ A2179) Пакет вклучувајќи 1 лаптоп случај + 2 тастатура капак (една одговара за 2018-2019 macbook air 13 инчен a1932, другиот одговара за 2020 воздух 13 инчен A2337 М1 A2179) + 1 екранот филмот + 1 приватност на веб камера капак.

R

Им се допаѓа и на купувачите