.

.

Galt Ambi Играчки, Активност Случај, Multicolor

Galt Ambi Играчки, Активност Случај, Multicolor

DEN 777.60
Износ

Шарени активност центар со 6 активности да се истражуваат.Притиснете го squeaker, се повлече назад на птица да ѕвонам и слајд огледало за да се открие смајли теди.Охрабрува прирачник умешност и учење на причина и последица.Раниот развој и активност на центарот за возраст од 6 месеци +.Производ Должина : 23 см. Шарени Активност центар со 6 активности за малку раце да истражуваат.Притиснете го копчето и тоа крцка, се повлече назад на сина птица да свири на бел, слајд огледалото да видите кој е крие одоздола.Охрабрува прирачник умешност и учење на причина и последица.Доделени 'препорачува на статус со добра играчка водич.

R

Им се допаѓа и на купувачите