.

.

Стенли 2-87-602 Spline Штекер Spanners 6 – 22 мм

Стенли 2-87-602 Spline Штекер Spanners 6 – 22 мм

DEN 780.72
Износ

Фалсификувани Копче.Крај : мат хром.Висок квалитет на хром vanadium челик топлина третираат.Отвори-приклучок овозможува вметнување на еден навој род или користење на pin да се зголеми вртежен момент.Spanner dbouche.Димензии : 22 мм, фалсификувани од хром vanadium челик, прекалени, калено и квалитетот на приходите.отворениот главата ви овозможува да маневрирање на навој ореви кои ги надминуваат род.

R

Им се допаѓа и на купувачите